Головна

Для чого варто модернізувати вихлопну систему вашого автомобіля, а також на що міняти «рідні» комплектуючі? Стандартні системи глушника розроблені таким чином, щоб заглушати звук роботи двигуна до прийнятних слуху людини параметрів. Однак такий підхід має один істотний недолік. При проходженні звукової хвилі і вихлопних газів через камери стокового глушника, виникає зворотний тиск, що перешкоджає вільному руху відпрацьованих газів від двигуна. В результаті кілька втрачається корисна потужність.

Щоб уникнути цього, на автомобілі встановлюють спортивні вихлопні системи (прямоточні системи). Ці системи сконструйовані таким чином, щоб мінімізувати дію зворотного тиску, що призводить до кращого звільнення камер згоряння від вихлопу, а це трохи збільшує корисну потужність двигуна. Така оптимізація помітно змінює звучання роботи автомобіля, особливо на підвищених обертах. Звук стає більш низьким, спортивним і приємним, хоча і більш гучним, в порівнянні зі стічними системами вихлопу. Багато автолюбителів цінують прямоточні глушники саме за цю якість.

Переглянути прямоточні глушники

Звук в прямотоках гаситься не за рахунок безлічі камер в глушнику, а за рахунок якісно виконаного звукопоглинального матеріалу, розташованого навколо труби усередині глушника. Така будова прямоточного глушника не може створити зворотного тиску, а сумарний звук стає більш басовитим і спортивним, але в межах допустимих шумових норм.

У нашому інтернет магазині ви можете купити спортивні вихлопні системи для легкових автомобілів і мікроавтобусів різних зарубіжних і вітчизняних виробників. Багато універсальних моделей прямотоків виготовляються з високоякісної нержавіючої сталі, а вихлопна труба в них закінчується естетичної насадкою, здатної істотно поліпшити зовнішній вигляд вашого автомобіля.

Ми пропонуємо вашій увазі і штатні прямоточні глушники, розроблені спеціально під конкретну марку і модель автомобіля з поправкою на рік випуску і тип кузова. Серед штатних прямотоків можна підібрати варіанти, які при установці не вимагають доопрацювання задньої частини і бампера вашого автомобіля, що істотно полегшує процес монтажу глушника.

Щоб ви змогли правильно підібрати прямоточну вихлопну систему до вашого автомобіля, вам неодмінно варто звернутися до нас. Ми допоможемо вам з вибором потрібних компонентів!

Переглянути прямоточні глушники