Прямоточні резонатори

Капітальний ремонт і модернізацію вихлопної системи будь-якого автомобіля можна здійснити за допомогою універсальних комплектуючих. Це особливо буде доречно, якщо ви хочете поставити на ваше авто прямоточну вихлопну систему. При комплектації прямоточного (спортивного) вихлопу для багатьох моделей автомобілів буде доречна установка прямоточного резонатора. Така здвоєна вихлопна прямоточна система резонатор плюс глушник, дозволяє зменшити габаритний розмір глушника, в порівнянні з самостійно встановленим глушником. Конструкція буде особливо доречна для деяких моделей вітчизняних і зарубіжних марок.

Дивитись каталог прямоточних резонаторів

Головне призначення прямоточного резонатора компенсація звукової хвилі пікових низьких частот. При цьому такий резонатор не сприяє створенню зворотного тиску відпрацьованих газів, що призводить до поліпшеної вентиляції камер згоряння двигуна і невеликого приросту його корисної потужності. Прямоточний резонатор буде ефективний тільки в тому випадку, коли він встановлюється разом з прямоточним глушником.

За допомогою прямоточного резонатора і глушника звук роботи двигуна стає глухим, низькочастотним і благородним (спортивним), саме за цю якість багато автолюбителів і цінують системи прямотоків. В цьому випадку звучання мотора буде знаходитися в комфортній шумовий зоні і не порушить стандартів і норм, що існують у нас в країні.

На нашому сайті ви можете розглянути варіанти прямоточних резонаторів, розрахованих на установку, як в вітчизняні автомобілі, так і в іномарки. Ми пропонуємо вашій увазі резонатори різних приєднувальних діаметрів. Матеріал виготовлення прямоточних резонаторів: якісна відполірована нержавіюча сталь або оцинкована сталь належної товщини, покрита спеціальною термостійкої фарбою. Резонатори розраховані на безперебійну роботу протягом декількох років.

Якщо у вас є питання з приводу нашої продукції, або ви хочете оформити замовлення, тоді вам варто звернутися до наших фахівців. Ми допоможемо вам підібрати найбільш оптимальні прямоточні комплектуючі до вашого автомобіля.

Дивитись каталог прямоточних резонаторів