Прямотоки Demi motors

Оптимізація вихлопної системи автомобіля і установка прямоточних компонентів вимагає певних зусиль і грошових витрат. Однак результат не змусить себе чекати, адже ви отримаєте приголомшливе низьке звучання роботи двигуна, особливо на високих оборотах, а також деякий приріст потужності.

Головна відмінність прямоточною вихлопної системи від стандартної полягає в тому, що прямотоки компенсують зворотній тиск відпрацьованих газів. В системі вихлопу зі стандартним глушником вони діють на двигун, зменшуючи його потужність, так як ускладнюється процес відведення продуктів горіння палива. Прямотоки оптимізують цей процес, і автомобіль трохи додає в потужності, правда доводиться все ж розплачуватися за це, адже трохи збільшиться витрата палива, але це мала плата за всі плюси.

Підібрати прямоточний глушник до автомобіля

В цьому розділі нашого сайту ми пропонуємо прямоточні вихлопні системи українського виробника Демі Моторс (Demi motors). При виробництві прямотоків конструктори врахували всі технічні нюанси, що дозволяють коректно працювати глушнику в рамках допустимих норм по шуму, але зберегли соковитий і приємний (спортивний) звук. При виробництві прямоточних глушників, а також інших компонентів вихлопу компанія Демі Моторс використовує тільки якісні матеріали.

Сам глушник виготовляється з оцинкованої сталі належної товщини з покриттям його антикорозійною фарбою. Звукоізоляційний наповнювач з часом не вибивається, і рівень шуму залишається на рівні заводських налаштувань. Прямотоки цього бренду забезпечуються естетичними насадками з відполірованої нержавіючої сталі, що є прекрасним компонентом стайлінгу вашого автомобіля.

У вас виникли питання по даній продукції, тоді просто наберіть нас і задайте своє питання. Наші фахівці допоможуть вам придбати кращу версію прямоточної системи для вашого автомобіля і за вигідною ціною.

Підібрати прямоточний глушник до автомобіля