Прямотоки Unimix

Установка прямоточної вихлопної системи в автомобіль привносить відразу кілька переваг.

По-перше, оптимізується відведення вихлопних газів від камер згоряння двигуна, що дозволяє дещо збільшити корисну потужність мотора.

По-друге, змінюється звучання автомобіля, особливо на підвищених обертах двигуна, воно стає більш низьким, благородним і спортивним, але в межах допустимих норм по шуму, які існують у нашій країні.

По-третє, більшість прямоточних глушників забезпечуються естетичними насадками на вихлопну трубу, що дозволяють поліпшити зовнішній вигляд задньої частини автомобіля і служать чудовим аксесуаром для стайлінгу.

Зарубіжні прямотоки досить дорого коштують, в зв’язку з цим має сенс звернути увагу на якісні та недорогі варіанти українського виробництва. Одним з таких виробників є компанія Юнімікс (Unimix). Продукцію цього бренду ви можете вибрати і купити в нашому інтернет магазині. Ми пропонуємо глушники прямоточні Юнімікс, а також необхідні компоненти для монтажу спортивної вихлопної системи на ваш автомобіль.

Продукція компанії Юнімікс виконана з урахуванням всіх стандартів і з застосуванням тільки якісної сировини і матеріалів. Сам глушник виготовлений з оцинкованої сталі належної товщини з фарбуванням її в спеціальну термостійку фарбу. Для тих, хто шукає більш надійний і якісний варіант, можна купити прямоточний глушник Unimix виконаний повністю з нержавіючої сталі відмінної якості.

Звукоізоляційні матеріали всередині глушника укладені таким чином, щоб не видувати і не зміщуватися, глушник зберігає свої властивості і через тривалий час експлуатації. А якісна естетична насадка на глушник істотно прикрасить ваше авто. Насадка виготовляється з відполірованої нержавіючої сталі, в асортименті є насадки з різним дизайном.

Звертайтеся до нас, ми допоможемо вам придбати відмінний прямоток і за вигідною вартістю!