Прямотоки CarEx

Якщо ви вирішили провести модернізацію вихлопної системи автомобіля і встановити прямоточні (спортивні) компоненти, то розгляньте запропонований асортимент на нашому сайті. При покупці прямоточного глушника і інших елементів вихлопу слід звертати увагу на їх якість. Якісні деталі це не лише багаторічна безперебійна робота, але і показник того, що через деякий час вироби не втратять своїх властивостей і заводських налаштувань, головним чином це стосується прямоточного глушника.

У цьому розділі ми пропонуємо вашій увазі якісні прямоточні глушники та інші компоненти вихлопу еліт-класу відомого бренду CarEx (Карекс). Глушник виготовляється цілком з відполірованої нержавіючої сталі високої якості і розрахований не менше ніж на п’ять років експлуатації. Внутрішня частина прямотока має сучасний і високоефективний звукоізоляційний матеріал, який розташовується таким чином, щоб виключити його видування через час.

Для більшості моделей прямоточних глушників Карекс характерна установка на вихлопну трубу естетичних насадок, виготовлених також з якісної нержавіючої сталі. Глушники з такими насадками мають різні варіанти дизайнерських рішень, тому ви можете вибрати той варіант, який найбільше вам подобається і підійде до вашого автомобіля.

Прямоточні (спортивні) глушники CarEx – це відмінний варіант для стайлінгу автомобіля. Насадка буде чудово виглядати з задньої частини авто, а змінене звучання працюючого двигуна, соковите і глухе з низькими нотками, додає певного шарму. Крім цього прямоток Карекс тюнінгує вихлопну систему, що призводить до сумарного приросту корисної потужності.

З будь-яких питань про продукцію телефонуйте або пишіть нам, ми кваліфіковано відповімо на ваші запитання і допоможемо вибрати потрібний вам варіант прямотока.