Прямотоки ЮТАС

Ви шукаєте якісну бюджетну модель прямоточного глушника, тоді розгляньте варіанти українських виробників UTAS (Ютас). Що вам дасть установка прямоточного (спортивного) глушника Ютас? Для початку, прямоточна система оптимізує відведення відпрацьованих газів. Робота зворотного тиску вихлопу, характерного для стандартних конфігурацій, мінімізується, що призводить до кращої вентиляції камер згоряння і деякого приросту корисної потужності.

Магазин прямоточних глушників Ютас

Прямоточні системи Ютас це відмінний варіант для стайлінгу вашого автомобіля. Вихлопну трубу прямотока вінчає естетична насадка, виготовлена ​​з відполірованої нержавіючої сталі. Така насадка відмінно покращує зовнішній вигляд вашого авто з задньої частини. Глушник змінює звучання роботи двигуна, особливо це помітно на підвищених обертах. Звук роботи мотора стає більш сильним, глухим і низьким (спортивним), і при цьому рівень шуму залишається в комфортній зоні і в межах норм, встановлених в нашій країні.

Звукова хвиля в прямоточних глушниках UTAS глушиться за допомогою сучасного звукоізоляційного матеріалу, який входить до складу глушника. Матеріал розрахований на нормальну експлуатацію протягом декількох років і не втратить своїх властивостей з часом. Безпосередньо сам глушник зроблений з якісної чорної сталі належної товщини і покритий термостійкою фарбою. Прямоточну вихлопну систему цього виробника можна віднести до недорогих, але якісних комплектуючих.

Ми можемо запропонувати прямотоки до різних моделей і марок автомобілів, щоб вибрати саме той варіант спортивного глушника, який відповідає за технічними характеристиками саме вашому автомобілю, вам варто проконсультуватися у наших фахівців. Ми завжди допоможемо вибрати для вашого автомобіля найбільш оптимальний варіант.

Магазин прямоточних глушників Ютас